Konferencji na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Fundacji Polska Sieć Polityki Narkotykowej serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej Wojewódzkiej Konferencji na Temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień.

Konferencja odbędzie się 6 listopada 2018 r. w sali obrad na ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku, zaś adresatami konferencji są przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i pracowników oświaty z województwa pomorskiego. Podczas spotkania chcemy skoncentrować się przede wszystkim na wymianie doświadczeń w zakresie przeciwdziałania narkomanii, skutecznym planowaniu i budowaniu strategii przeciwdziałania narkomanii w regionie oraz możliwościach usprawnienia systemu współpracy między adresatami konferencji.

 

 Mamy nadzieję, że konferencja przyczyni się do rozwoju programów profilaktycznych, edukacyjnych, programów redukcji szkód i systemu oceny zjawiska narkomanii oraz zacieśnienia współpracy w tym zakresie pomiędzy uczestnikami konferencji. W konferencji przewidujemy udział eksperta zagranicznego, który podzieli się swoimi doświadczeniami.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 02.11.2018r. Uprzejmie informujemy, że po zakończeniu rejestracji uczestników prześlemy Państwu potwierdzenia zakwalifikowania do udziału w konferencji, zawierające informacje organizacyjne.

Formularz zgłoszeniowy

Program Konferencji (PDF)

Serdecznie zapraszamy.

Real time web analytics, Heat map tracking

Znajdź na stronie

Kalendarz wydarzeń

Luty 2020
N P W Ś C Pt S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29