Sprawozdania z realizacji projektów profilaktycznych za rok 2017

Szanowni Państwo,

Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdań z realizacji projektów profilaktycznych dofinansowanych ze środków Szczegółowego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2017, za okres styczeń-grudzień 2017 r.:

- finansowego,

- merytorycznego.

UWAGA!

W przypadku kiedy dany projekt był realizowany jedynie w okresie styczeń-czerwiec 2017, również należy złożyć (online i w wersji papierowej) sprawozdanie finansowe oraz merytoryczne za rok 2017.

Sprawozdania należy wypełniać online korzystając z kreatora składnia wniosków Witkac.pl Sprawozdania, zarówno merytoryczne, jak i finansowe, należy składać osobno dla każdego projektu.

 

WAŻNA informacja dotycząca sprawozdawczości projektów profilaktycznych

W związku z obowiązkiem złożenia sprawozdań finansowych i merytorycznych z realizacji projektów profilaktycznych dofinansowanych ze środków Szczegółowego Programu  za okres styczeń-grudzień 2017r. za pośrednictwem platformy Witkac.pl informujemy, iż:

  1. Po wypełnieniu formularza sprawozdania należy kliknąć przycisk złóż sprawozdanie poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij sprawozdanie”.
  2. Jeżeli po zapisaniu sprawozdania wyświetli się Państwu tabela ze sprawozdawczością to:
  • W celu EDYCJI należy kliknąć niebieski kwadrat z ikoną małego ołówka (po najechaniu kursorem na ten przycisk, pojawi się napis „Edytuj”).
  • W celu WYSŁANIA SPRAWOZDANIA należy kliknąć niebieski kwadrat z ikoną papierowego samolotu (po najechaniu kursorem na przycisk, pojawi się napis „Wyślij zmiany”).
  • Jeżeli po zapisaniu i wysłaniu/złożeniu sprawozdania chcielibyście Państwo zobaczyć podgląd sprawozdania lub je WYDRUKOWAĆ należy kliknąć niebieski kwadrat z ikoną kartki papieru (po najechaniu kursorem na ten przycisk, pojawi się napis „Szczegóły”),

co spowoduje przeniesienie do danych sprawozdania.

DRUKOWANIE jest możliwe po kliknięciu na przyciski „Sprawozdanie merytoryczne” i „Sprawozdanie finansowe”. W zależności od używanej przeglądarki internetowej zostaną pobrane pliki PDF lub wyświetlą się w następnej karcie. Do odczytu i wydrukowania sprawozdań należy mieć zainstalowany na komputerze program Adobe Reader (jest to standardowe, darmowe oprogramowanie i większość komputerów je posiada).

Po wydrukowaniu dokumentów należy je opatrzyć odpowiednimi pieczęciami i podpisami:

  • Sprawozdanie merytoryczne: pieczęcią szkoły, podpisem osoby odpowiedzialnej za realizację projektu oraz podpisem i pieczątką dyrekcji szkoły.
  • Sprawozdanie finansowe: pieczęcią szkoły, podpisami i pieczęciami dyrekcji oraz księgowości.

UWAGA! Należy złożyć obie strony sprawozdania finansowego (zarówno dotyczącą konkretnego projektu, jak i zestawienia wszystkich projektów placówki).

Podane w sprawozdaniu finansowym dane muszą być  zgodne ze sprawozdaniem  Rb-28s, z podziałem na paragrafy klasyfikacji budżetowej w Dz. 851 Rozdz. 85153 oraz Dz. 851 Rozdz. 85154.

Przypominamy, że do sprawozdania finansowego należy dołączyć kserokopię wypełnionego druku Rb-28s.

Możliwość elektronicznego składania sprawozdań poprzez Witkac.pl będzie dostępna od 19 grudnia 2017r.  do 11 stycznia 2018r. do godzi. 9:00. Sprawozdania należy dostarczyć  do GCPU do 11 stycznia 2018 r. do godziny 14:00 w formie papierowej (po podpisaniu przez Dyrekcję placówki, księgowość oraz osobę odpowiedzialną za realizację projektu).

Wszelkie pytania prosimy kierować:

  • Sprawozdania merytoryczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 58 320 70 68; 58 320 02 56 w. 42,
  • Sprawozdania finansowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 58 320 02 56 w. 39.

Znajdź na stronie

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2018
N P W Ś C Pt S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31